Labinjankama treći naslov prvakinja Hrvatske

Boćarice Labina treću su godinu za redom i četvrti puta u svojoj povijesti osvojile naslov ekipnih prvakinja Hrvatske.
Nakon što je prvi susret finala Labina i Čavle ŠB u nedjelju, 16. svibnja u labinskom Gradskom boćalištu završen bez pobjednika (12:12), braniteljice naslova državnih prvakinja u drugom su susretu odigranom, u subotu, 22. svibnja u riječkom boćarskom domu na Podvežici slavile pobjedu 17:7 i ponovno odnijele pehar najbolje ženske boćarske ekipe u Hrvatskoj.

Naslov ekipnih prvakinja Hrvatske u 2021. godini za Labin su osvojile: Vesna Tončinić, Nives Jelovica, Ria Vojković, Diana Baran, Karmen Benazić, Snježana Klanjac, Sandra Novaković, Romana Cvečić, Zvjezdana Vratonja, Anika Ujčić i Lana Stepančić. Trener: Romano Grižančić.

Medalje i pehare dodijelili su predsjednik BS PGŽ Miljenko Butković i potpredsjednik saveza Ivan Sušanj.

Reportaža sa finala HŽBL-e na programu je Sportske televizije u utorak, 25.svibnja u 18 sati. te u srijedu, 26.svibnja u 11.30 sati.

Galerije

Finale HŽBL sezona 2020./21.

Datum objave: 24.05.2021.