Kamp za najmlađe boćare u Donjem Brgatu i Grudi

U Donjem Brgatu i Grudi izbornik kadetske i juniorske reprezentacije Čedo Vukelić održao je kamp za najmlađe boćare sa područja Dubrovačko-neretvanske županije. Na kampu koji se održao od 12.-14.8.2022.godine sudjelovalo je 30-ak boćara i boćarica od 8 do 18 godina.

Boćarski savez Dubrovačko-neretvanske županije u suradnji s Hrvatskim boćarskim savezom, te domaćinima BK Donji Brgat i BK Slaven na čijim se boćalištima održavao kamp, uspio je organizirati kamp i osigurati dolazak izbornika hrvatske reprezentacije za mlade, što je izazvalo veselje mladih boćarica i boćara koji su imali čast raditi i trenirati sa najvećim boćarskim stručnjakom za mlađe uzraste na području Hrvatske i šire. Odaziv na kamp je bio veoma uspješan, organizacija je bila na najvećem nivou, posebno raduje činjenica da je na kampu bilo dosta početnika koje je Čedo Vukelić naučio osnovama boćarskog sporta. U radu na kampu Čedu Vukeliću pomagali su treneri sa područja boćarskog Saveza Dubrovačko-neretvanske županije Luko Hendić i Božo Zec.

(tekst i foto: L.Hendić)

Galerije