Juniorski prvaci Hrvatske 2022./2023. – Sv.Jakov Jadranovo

Boćari Sv.Jakova iz Jadranova najbolja su juniorska ekipa Hrvatske u sezoni 2022./2023.
Samo tjedan dana nakon osvajanja titule prvaka HKBL-e mladi boćari i boćarice iz Jadranova potvrdili su da imaju najbolje boćare mlađih dobnih kategorija u Hrvatskoj.
Čestitamo!

Završnica HJBL-e održana je 26. ožujka 2023. godine u Rijeci na terenima BC Podvežica i na njoj su sudjelovale najbolje plasirane četiri ekipe,  BK Pula, juniorska ekipa BS Dubrovačko-neretvanske županije, BK Vargon i BK Sveti Jakov Jadranovo.
U sastavu pobjedničke ekipe Svetog Jakova bili su Lovro Šipek, Filip Klarić, Žarko Jerčinović, Adrian Šipek, Luka Tus, Leon Brnić, Klara Širola i Luka Tomić. U odsutnosti Vjekoslava Matetića juniore Svetog Jakova je vodio Kristijan Šipek.

Pehare i medalje pobjednicima uručio je Denis Peršić, predsjednik Saveza, a medalje sudionicima Renata Ševerdija, članica UO-a BS Primorsko-goranske županije,  Miho Fiorović, predsjednik BS Dubrovačko-neretvanske županije i Boris Nadenić, predsjednik Zbora sudaca HBS-a.

Podsjetimo juniori Svetog Jakova su i prošle godine bili prvaci Hrvatske, što je još jedna potvrda da je Jadranovo s bližom okolicom pravi rasadnik najboljih mladih boćara u Hrvatskoj.

1. SVETI JAKOV Jadranovo
2. VARGON Rijeka
3. EKIPA BS DUBROVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE
4. PULA

(izvor: Crikva.hr)

Galerije

Završnica HJBL-e 2022./2023. - BC Podvežica, 26.3.2023.

Datum objave: 27.03.2023.