Hrvatskoj 3 zlata, 2 srebra i 3 bronce na turniru “Denis Ravera”

Hrvatska mješovita reprezentacija (boćarice, kadeti U15 i juniori U18) predvođena direktorom reprezentacija Vjekoslavom Matetićem i izbornikom Romanom Grižančićem, ostvarila je zapažene rezultate na prestižnom turniru u Monaku održanom od 18. – 20. listopada.

Titule prvaka osvojili su: Nives Jelovica i Ema Maršanić u štafeti, Manuel Peršić i Adrian Šipek u štafeti i Luka Dorić u preciznom izbijanju. Srebrni su Nives Jelovica u preciznom izbijanju i štafeta Tian Baričević i Luka Dorić. Adrian Šipek i Manuel Peršić poraženi su u polufinalu par klasično, kao i Tian Baričević i Luka Dorić. Plasman među četiri najbolja ostvario je i Adrian Šipek u preciznom izbijanju.

Hrvatska reprezentacija nastupila je u sastavu – boćarice: Nives Jelovica (Komiža), Ema Maršanić (Pula), – U18: Adrian Šipek (Sveti Jakov / Zagon), Manuel Peršić (Vodnjan/Pula), – U15: Tian Baričević (Pula/Vodnjan), Luka Dorić (Križišće/Kukuljanovo).
Čestitke svima!

Datum objave: 21.10.2024.