Hrvatska prva na međunarodnom turniru Žene u akciji

U Zemunu, Srbija od 19. – 21. kolovoza 2022. godine održan je međunarodni turnir Žene u akciji na kojem su nastupile reprezentacije Slovenije, Crne Gore, Turske, Hrvatske, Srbije i ekipa Bk Čavle ŠB.

Hrvatska ženska seniorska reprezantacija u sastavu Nikol Marelja-Bošnjak, Nives Jelovica, Ria Vojković predvođene izbornikom Deanom Klarićem, nakon tri dana natjecanja, najbolja je reprezentacija na međunarodnom turniru. U pojedinačnim disciplinama osvojila je 1. mjesto u preciznom izbijanju rezultatom 18+17=35, 1. mjesto u brzinskom izbijanju rezltatom (34/41), te 2. mjesto u paru.

Turnir je odlična priprema za nadolazeće europsko prvenstvo koje će se održati u Ljubljani, Slovenija od 31. kolovoza do 4. rujna 2022. godine. Ekipa Čavle ŠB zauzela je 6. mjesto.

Galerije

Međunarodni turnir Žene u akciji 2022.

Datum objave: 22.08.2022.