Hrvatska najbolja na Petoboju nacija “A.Anzur – A.Lagier Bruno”

Reprezentacija Hrvatske osvojila je deveti petoboj nacija “Aleksandar Anzur – Alphonse Lagier Bruno”, koji se u Pazinu održavao od 17. – 19.kolovoza, a na kojem su se još natjecale reprezentacije Slovenije, BiH, Crne Gore i Srbije.

Hrvatskoj je to peti naslov u nizu, ukupno sedmi na petoboju, dok dva naslova imaju Slovenci.

U sastavu hrvatske reprezentacije bili su,  uz izbornika Juru Maglića, pomoćnog trenera Valtera Ivančića i fizioterapeutkinju Vesnu Hodić, Alen Guštin, Marino Milićević, Marin  Ćubela, Tomislav Kolobarić, Pero Ćubela, Igor Hajske, Nenad TAdić i Darijan Živolić. Hrvatski boćarski savez na natjecanju su predstavljali predsjednik TOmislav Ćurko (i kao predstavnik FEB-e) i dopredsjednik Denis Peršić (i kao predstavnik FIB-e).

Uz priznanja BS-u Grada Pazina,  Zajednici sportova Grada Pazina i Gradu Pazinu za odličnu organizaciju međunarodnog turnira, posebna plaketa zahvale uručena je i Jelisiju Jovičiću za njegov višegodišnji marljivi rad i doprinos razvoju boćarskog sporta.

Rezultate kola i konačno izvješće:

PAZIN 2018. PETOBOJ-1.KOLO IZVJEŠĆA

PAZIN 2018. PETOBOJ-2.KOLO IZVJEŠĆA

PAZIN 2018. PETOBOJ-3.KOLO IZVJEŠĆAPAZIN 2018. PETOBOJ-4.KOLO IZVJEŠĆAPAZIN 2018.

PETOBOJ-5.KOLO IZVJEŠĆA

PAZIN 2018. PETOBOJ-REZULTATI I REDOSLJED