Grubiša i Jelovica najbolje u paru na PH

U Svetoj Mariji na Krasu 13.listopada održano je Prvenstvo Hrvatske u parovima za seniorke. Na prvenstvu je nastupilo petnaest (15) parova koji su ždrijebom bili razvrstani sa po dvije skupine u Svetoj Mariji na Krasu i u Babićima.

Aktualne europske prvakinje Tanja Grubiša i Nives Jelovica iz Labina potvrdile su još jednom naslov hrvatskih prvakinja u paru.

Srebro je pripalo paru Marina Svetić i Virginia Bajrić iz Škole boćanja Čavle 2, treće mjesto osvojile su Valentina Šimac i Maja Stepančić iz Drenove, Ria Vojković i Rozmarija Karuza iz Komiže zauzele su četvrto mjesto.

U ime domaćina Boćarskog središta Umag sve prisutne na otvaranju pozdravio je Nino Belušić, počasni predsjednik središta.

Natjecanje je proteklo u sportskom i fer nadmetanju.

Sudili su Vladimir Ružić i Hidajet Ismić.

Voditelja natjecanja bio je Jelisije Jovičić.

Medalje za četiri prvoplasirana para i pokale za pobjednički par uručili su tajnica Sportske zajednice Grada Umaga, Lea Lozančić i Nereo Fable, član Izvršnog odbora Istarskog boćarskog saveza.

Rezultati – PH PAROVA ZA ŽENE 2018

Datum objave: 15.10.2018.