Donacija boćarske opreme za rad s mladima

Za vrijeme odigravanja završnice Kupa europskih prvaka u Puli BK Pazin uručena donacija boćarske opreme za rad s mladima.

Predstavnici BK Pazin Davor Sloković i Lucijan Ujčić sastali su se 6.studenog u boćarskoj dvorani Uljanik s predsjednikom i dopredsjednikom HBS-a. Tom prilikom Tomislav Ćurko i Denis Peršić u ime HBS-a uručili su im donaciju boćarske opreme i rekvizita,  tepiha za brzinsko i precizno izbijanje, boće za brzinsko i precizno izbijanje i kompleta boća dimenzija prikladnih za mlađe kategorije boćara. Ovim činom simbolično je započeo proces formiranja odnosno opremanja regionalnih centara za rad s mladima kao jedan od ciljeva i projekata Hrvatskog boćarskog saveza. Slijedi daljnje opremanje ostalih regionalnih centra za rad s mladim boćarima i boćaricama.

Datum objave: 08.11.2021.