Donacija boćarske opreme za rad s mladima

Hrvatski boćarski savez zaključuje 2021.godinu uz dovršetak prve faze donacija boćarske opreme boćarskim centrima za rad s mladima, podsjetimo u to su bili uključeni centri BS Dubrovačko-neretvanske županije, BK Sv.Jakov Jadranovo, BK Čavle ŠB, BK Pazin, BC Sinj i BS Šibenkso-kninske županije.

Prilikom održavanja sjednice Skupštine HBS-a, predstavnici BS Šibensko-kninske županije, Vinko Letica i Davor Klarić preuzeli su od Glavne tajnice boćarsku opremu za rad s mladima na području svog županijskog saveza.

Predsjednik BS Županije Splitsko-dalmatinske Miro Jukić potvrdio je primitak boćarske opreme (tepiha za brzinsko i precizno izbijanje, 6 kompleta boća te crvene i bijele boće za precizno izbijanje) u ime BC Sinj koja im je dostavljena za rad s mladim boćarima,

U Sinju je Zoran Nasić od Tomislava Ćurka preuzeo donaciju tepiha i boća za raffa boćanje, a u Zadru je donaciju u ime BK Brodarica (raffa ekipa) preuzeo Željko Sabalić, kako je planirano u koordinaciji s Komisijom za raffa boćanje.

Datum objave: 31.12.2021.