Donacija boćarske opreme BK Kastav

U boćarskoj dvorani Slavka Stanića u Kastvu u subotu, 19.veljače Dino Blečić u ime Hrvatskog boćarskog saveza uručio je komplet boćarske opreme predsjedniku BK Kastav Davoru Zuboviću. Donacija je predana u prave ruke jer je u školu boćanja BK Kastav uključeno više od 50 djece rođenih od 2008. – 2016.godine.

U rad s djecom uključeni su aktivni igrači i igračice, predvođeni najboljom hrvatskom boćaricom i trenericom Nives Jelovicom. Uz nju s djecom rade Sandro Abram, trener boćanja te pomoćnici Kristijan Mulac, Dragan Vlaše i Simon Ujčić uz suradnju sa županijskim instruktorom boćanja Sandrom Guljom i izbornikom Hrvatskog boćarskog saveza Vjekoslavom Matetićem

Tijekom listopada 2021.godine u suradnji s osnovnom školom Milan Brozović odrađene su demonstracije boćanja u koje je bilo uključeno 18 razrednih odjeljenja.

Datum objave: 22.02.2022.