Davor Jelovica i Jadran Grančić prvaci Hrvatske

Na prvenstvu Hrvatske koje se održalo 9. i 10. prosinca 2023. godine u Rijeci Davor Jelovica osvoji je tutulu u pojedinačnom klasičnom, a Jadran Grančić u preciznom izbijanju.

Davor Jelovica član BK Pule osvojio je titulu na PH u disciplini pojedinačno klasično, u finalu je bio bolji od Gorana Percana člana BK Vargon.
Brončanu medalju osvojio je Aleksandar Bradičić, Bk Liganj pobjedivši Kristijana Mulaca člana BK Kastav.
Priznanja najboljima uručio je izbornik ženske reprezentacije Čedo Vukelić.
Jadran Grančić iz BK Zrinjevac seniorski je prvak Hrvatske u preciznom izbijanju. U konkurenciji 22 natjecatelja u finalu je bio bolji s rezultatom 17-10 od Davora Jelovice iz BK Pule. Vlatko Vulinović Zlatan iz BK Šibenik 2020 i Branko Ćubela iz BK Brela osvojili su 3. i 4. mjesto.
Priznanja najboljima uručila je Renata Ševerdija – članica UO-a BS PGŽ i predsjednica Komisije za žensko boćanje HBS-a.
Natjecanje je vodio nacionalni sudac Nenad Juričić., a sudili su nacionalni suci J. Bašić, D. Pribanić i D Vlaše.
Čestitke svim sudionicima i osvajačima medalja!

Datum objave: 12.12.2023.