Članska iskaznica bez fotografije NEĆE BITI VALJANA!

Od sezone 2022./2023. SVI REGISTRIRANI IGRAČI I IGRAČICE MORAJU IMATI FOTOGRAFIJU NA ČLANSKOJ ISKAZNICI tj.fotografija postaje obveza za klubove svih razina natjecanja!

Izvršni odbor na video sjednici održanoj  5. svibnja 2022. godine jednoglasno je potvrdio da od sezone 2022./2023. SVI REGISTRIRANI IGRAČI I IGRAČICE MORAJU IMATI FOTOGRAFIJU NA ČLANSKOJ ISKAZNICI tj.fotografija postaje obveza za klubove svih razina natjecanja!

Prošle godine tu su obvezu imali samo klubovi koji se natječu u HB ligama.

Upućuje se poziv svim klubovima, voditeljima i igračima/icama da pravovremeno dostave svoje fotografije u digitalnom formatu kako bi do kraja perioda za registraciju nove sezone unos fotografija u službenu bazu podataka bio dovršen.

Članska iskaznica bez fotografije NEĆE BITI VALJANA!

Fotografije je potrebno poslati u digitalnom obliku jer nastavljamo s ispisom članskih iskaznica izravno iz sustava.

U tijeku je priprema aplikacije i za unos podatka o liječničkom pregledu koji će u novoj sezoni također biti vidljiv na članskoj iskaznici.

Fotografije klubovi dostavljaju tajnicima ŽBS-a ili u ured HBS-a na adresu za tu namjenu:  [email protected]

Podsjećamo na nekoliko detalja za izradu novih fotografija mobitelom:

– igrač/ica mora stati ispred neutralne pozadine (zid)

– treba obratiti pažnju da ima dovoljno svjetla (ali ne direktno u oči)

– fotografija treba biti kao za dokumente – glava i prsa – portret

– VAŽNO – svaku fotografiju pojedinačno označiti imenom i prezimenom! (npr. IVO IVIĆ.jpg)

Datum objave: 16.05.2022.