Čedo Vukelić na kampu BS DNŽ

BS Dubrovačko- neretvanske županije od 7. – 10. kolovoza 2023. godine organizirao je Ljetni kamp za mlade boćare i boćarice koji je i ove godine vodio Čedo Vukelić, izbornik volo muških reprezentacija kadeta i juniora i ženske seniorske reprezentacije.

Na boćalištima u Donjem Brgatu i Grudi, te u boćarskoj dvorani u Srebrenom Čedo Vukelić proveo je kamp za najmlađe boćare sa područja Dubrovačko-neretvanske županije. Na kampu je sudjelovalo 20 polazinika, 3 mlade boćarice i 17 boćara od 8 do 18 godina. Boćarski savez Dubrovačko-neretvanske županije u suradnji sa Hrvatskim boćarskim savezom, te domaćinima BK Donji Brgat i BK Slaven na čijim se boćalištima održavao kamp, uspio je organizirati kamp i osigurati dolazak izbornika Hrvatske reprezentacije za mlade, što je izazvalo veselje naših mladih boćarica i boćara koji su imati čast raditi i trenirati sa najvećim boćarskim stručnjakom za mlađe uzraste na području Hrvatske i šire. Odaziv na kamp je bio veoma uspješan, organizacija je bila na najvećem nivou, posebno raduje činjenica da je na kampu bilo dosta početnika koje je Čedo Vukelić naučio glavnim osnovama boćarskog sporta. U radu na kampu Čedu Vukeliću pomagali su treneri sa područja boćarskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije Luko Hendić, Ivo Butrica, Maro Soko, Ivo Trković i Lari Delo.

(L.Hendić)

Datum objave: 11.08.2023.