Carrolina Bajrić najbolja na turniru Super 8

U subotu i nedjelju, 7. i 8. prosinca 2019. u boćarskom centru na Podvežici odigrao se, po prvi put u povijesti ženskog boćanja, turnir Super 8. Na turniru je nastupilo osam boćarica koje su pravo nastupa stekle temeljem ostvarenih plasmana i rezultata na prvenstvima Hrvatske.
jNaslov najbolje odnosno najsvestranije hrvatske boćarice nakon četiri odigrane discipline osvojila je Carrolina Bajrić, članica BK Čavle ŠB. Carrolina je osvojila dva prva mjesta i to u brzinskom izbijanju i bližanju i izbijanju u krug, drugo mjesto u pojedinačnom klasičnom, te treće mjesto u preciznom izbijanju.
Naslov najbolje u preciznom izbijanju osvojila je Rozmarija Karuza iz ŽBK Komiža, koja je u ukupnom poretku zauzela drugo mjesto. Naslov u pojedinačnom klasičnom osvojila je Ria Vojković iz BK Labin, a u ukupnom poretku osvojila treće mjesto.

U dva dana natjecanja imalo se prilike vidjeti puno lijepih poteza, dobre igre te na kraju i odličnih rezultata.
Najbolja u svakoj disciplini dobila je zlatnu medalju dok su od 1. do 3. mjesta  u ukupnom poretku podijeljeni pehari.