BK Istra Poreč pobjednici Kupa Hrvatske

BK Istra Poreč je pobjednik Kupa Hrvatske igranog u Vukovaru 14. -15.10.2023.godine. U finalu su pobijedili BK Metković s 13-6.
Čestitamo!

Na terenima BK Mitnica u organizaciji BS Vukovarsko-srijemske županije odigrana je završnica Kupa Hrvatske za seniore na kojoj je sudjelovalo 16 ekipa: klubovi Super HBL-e 22/23 i pobjednici županijskih natjecanja. Natjecanje su otvorili Denis Peršić, predsjednik HBS-a i Igor Banovac, dopredsjednik HBS-a uz prisustvo predstavnika lokalne samouprave, turističke zajednice i sportskog saveza.
Nakon odigranih kvalifikacija po grupama u četvrtzavršnicu su se plasirali: Biston, Istra Poreč, Pula, Zrinjevac, Sv. Jakov, Metković, Imotski i Torcida Osojnik.
Voditelj natjecanja bio je Branko Pranjić.
Ekipe sudionice
Superligaši iz sezone 2022./2023.
BK BISTON, BK ISTRA POREČ, BK ZRINJEVAC, BK PAZIN, BK PULA, BK SOKOL ORBICO, BK METKOVIĆ, BK SVETI JAKOV JADRANOVO.
Pobjednici županijskih Kup natjecanja:
BK TORCIDA OSOJNIK – BS DNŽ, BK VELEBIT – ZADARSKI BS, BK KRENOVAC – BS PGŽ, BK DUBRAVA – BS GZ, BK ŠUBIĆEVAC – BS ŠKŽ, BK UMAG – IBS, BK DOLJANI – SLAVONIJA, BK IMOTSKI – BS SDŽ.

Galerije

KUP Hrvatske - Vukovar, 14. - 15.10.2023.

Datum objave: 16.10.2023.