Ana Juginović najbolja na raffa PH

Od 10. do11.9.2021.godine po prvi put odigrana Raffa boćarska prvenstva Hrvatske za žene po disciplinama i prvenstvo Hrvatske u raffa mješovitom paru klasično.

Ana Juginović (BK Naklice) je pokazala da je napravila dodatan iskorak u formi. Sa sve četiri titule je pružila najbolje igre otkada je u raffa boćanju. Otkriće i priča natjecanja je nedvojbeno Svetka Babić (Bk Brodarica), koja je dominirala polovicom utakmice finala u mješovitom paru, da bi Ana i Duje Pirić ipak dominantno završili utakmicu slavljem. Babić se služi svim raffa i volo tehnikama te će u periodu pred nama biti ozbiljna konkurencija Juginović.
PH je odigrano u Zadru pod vodstvom voditelja natjecanja Željka Sabalića.
Natjecateljima je podršku dao i predsjednik Zadarskog boćarskog saveza Matej Pešut tokom subotnjeg dijela programa.
(S.Stipić)

Datum objave: 13.09.2021.