ABC Petoboj za igrače do 23 godine u Jadranovu

Jadranovo će od 29. travnja do 1. svibnja 2022. ugostiti ABC Petoboj nacija za boćare do 23 godine.

U organizaciji boćarskog kluba Sveti Jakov Jadranovo, Grada Crikvenice i Hrvatskog boćarskog saveza na terenima Bk Sveti Jakov u Jadanovu i u Boćarskoj dvorani Gornji kraj Ladvić od 29. travnja do 1. svibnja 2022. održat će se međunarodni ABC Petoboj za boćare do 23 godine.

Na petoboju će nastupiti reprezentacije Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Slovenije, Srbije i Hrvatske. Svaki susret sastoji se od disciplina štafetno, brzinsko i precizno izbijanje, bližanje i izbijanje u krug, pojedinačno i par klasično.

Za hrvatsku reprezentaciju nastupit će Karlo Šaban, Lovro Šipek i Filip Klarić (Bk Sveti Jakov), Luka Gašpar i Filip Matijašić (Bk Zrinjevac), Mateo Načinović (Bk Istra Poreč) i Dajan Jurman (Bk Pazin), a predvodit će ih izbornik Dražen Puniš i direktor reprezentacija Vjekoslav Matetić.

Galerije

Datum objave: 27.04.2022.