ANA JUGINOVIĆ SVJETSKA RAFFA PRVAKINJA U PRECIZNOM IZBIJANJU

Na netom završenom svjetskom seniorskom raffa prvenstvu održanom u turskom Kemeru od 23. – 27. listopada, Ana Juginović osvojila je za Hrvatsku povijesnu zlatnu medalju u raffa boćanju u seniorskoj kategoriji.
Čestitamo!!

U finalu preciznog izbijanja Ana Juginović je u pravom trileru osvojila titulu svjetske prvakinje. Protiv Talijanke Sofije Pistolessi nakon neriješenog rezultata 16-16 uslijedilo je raspucavanje do prvog promašaja, gdje je Ana pogodila prve dvije mete, dok je talijanska predstavnica promašila drugu metu.

Hrvatska seniorska raffa reprezentacija na najvažnijem ovogodišnjem raffa natjecanju, na kojem je sudjelovalo rekordnih 36 zemalja, nastupila je u sastavu Ana Juginović, Duje Pirić i Mateo Jurčević, izbornik Ante Jurjević.

Svjetsko prvenstvo igrano je u disciplinama pojedinačno (m i ž), precizno izbijanje (m i ž), mješoviti par.

Galerije

SP raffa seniori - Kemer, Turska, 23.-27.10.2024.

Datum objave: 28.10.2024.