BK Pula pobjednik volo Kupa Hrvatske

BK Pula je pobjedom 13 – 4 u finalu protiv Bk Zrinjevac osvojio volo Kup Hrvatske za seniore za 2024. godinu. Završnica Kupa održana je u Vukovaru na ŠRC Lijeva Bara od 5. – 6. listopada u organizaiciji BS Vukovarsko-srijemske županije.
Čestitamo!

Na završnici su, po propozicijama natjecanja, sudjelovale ekipe sudionice Super HBL-e u sezoni 2023./2024. i predstavnici županijskih boćarskih saveza:
BK Pula, BK Zrinjevac, BK Sveti Jakov, Bk Hajduk Rašica, BK Rijeka, BK Istra Poreč, BK Metković, BK Postranje (DNŽ), Bk Imotski (SDŽ), BK Šibenik 2020 (ŠKŽ), BK Bulin (ZDŽ), BK Ledenice (PGŽ), BK Umag (IBS), BK Jarunsko jezero (GZ), BK Hajduk Krčenik (OBŽ).
 1/4 finale
BK Pula – BK Metković  5:4
BK Istra – BK Sveti Jakov  9:6
BK Rijeka – BK Ledenice  13:2
BK Zrinjevac – BK Imotski 13:4
1/2 finale
BK Rijeka – Bk Zrinjevac 4:13
BK Istra Poreč – BK Pula 6:12
Pehar pobjedniku uručio je dopredsjednik HBS-a Igor Banovac.
Voditelj natjecanje bio je Branko Pranjić, susrete su sudili suci ZS VSŽ.
Zahvala svim ekipama na sudjelovanju i Boćarskom savezu Vukovarsko-srijemske županije na odličnoj organizaciji natjecanja.

Galerije

Završnica Kupa Hrvatske - Vukovar, 5. - 6.listopada 2024.

Datum objave: 07.10.2024.