Hrvatskoj srebro na Petoboju A.Anzur – A.Lagier Bruno

Hrvatska seniorska reprezentacija osvojila je srebro, a Slovenska reprezentacija pobjednik je Petoboja A.Anzur – A.Lagier Bruno održanog u Vukovaru od 29.8. – 1.9.2024. godine

Hrvatska reprezentacija predvođena izbornikom Vjekoslavom Matetićem i pomoćnim trenerom Tomislavom Kolobarićem nastupila je u sastavu: Marin Ćubela, Pero Ćubela, Marino Milićević, Karlo Šaban, Luka Gašpar i Dean Ikić.
Domaćin natjecanja bio je BS Vukovarsko-srijemske županije, glavni koordinator natjecanja – Branko Pranjić, tajnik BS VSŽ-e, voditelj natjecanja –  Dino Blečić, predsjednik SK HBS-a, sudac petoboja – Oliver Nadenić, međunarodni sudac HBS-a.
Pehar i medalje uručili su Denis Peršić, predsjednik HBS-a, Igor Banovac, predsjednik BS VSŽ, Boris Nadenić, član IO-a HBS-a.
Konačan poredak
1.Slovenija
2.Hrvatska
3.BiH
4.Srbija
5.Crna Gora
Najbolji igrač petoboja je reprezentativac Slovenije Tadej Premru.
VUKOVAR 2024. PETOBOJ konačni rezultati i tablica
VUKOVAR 2024. PETOBOJ 5. kolo