Sastanak CBI – FEB – HBS

Hrvatski boćarski savez je 7. srpnja 2024. godine ugostio predsjednika CBI (Svjetska raffa federacija) Mutlu Turkmena i predsjednika FEB (Europske boćarske federacije) Tomislava Ćurka.

Hrvatsku delegaciju predstavljali su predsjednik HBS-a Denis Peršić, dopredsjednik Igor Banovac i glavna tajnica Lukrecija Zanki. Na radnom sastanku glavne teme bile su suradnja ovih triju organizacija na zajedničkim projektima, informacije vezane za održavanje i organizaciju Svjetskog prvenstva za raffu (Antalya TUR), Europskog prvenstva za boćarice (Mersin TUR). Predsjednik FEB Tomislav Ćurko ovom je prilikom uručio Mutlu Turkmenu, inače i predsjedniku Turskog boćarskog saveza, zastavu FEB kao organizatoru sljedećeg Europskog prvenstva za boćarice koje je na rasporedu od 30.10.- 3.11. 2024.godine u Mersinu (TUR).

Datum objave: 08.07.2024.