Otvoreno PH U-15 u Lovranu

Prvog dana natjecanja prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje službeno je otvoreno 2. srpnja 2024. godine u Lovranu. Natjecanje su odigravanjem po jedne boće otvorili predsjednik HBS-a Denis Peršić i načelnik općine Lovran Bojan Simonič.

Uz navedene uzvanike, otvaranju su prisustvovali direktor reprezentacija Vjekoslav Matetić, izbornik juniorske reprezentacije Čedo Vukelić, predsjednik Sportske komisije HBS-a Dino Blečić, predsjednik Zbora sudaca HBS-a i predsjednik Sportske komisije FIB-e Boris Nadenić, članica IO BS PGŽ Renata Ševerdija te predsjednik BK Lovran Anton Bučević.

Predsjednik HBS- Denis Peršić je dodijelio plaketu zahvale Antonu Bučeviću za organizaciju prvenstva Hrvatske za kadete i kadetkinje za ovu godinu.

Voditelj natjecanja je Davor Jelovica. Na natjecanju sude: Lucijan Srdoč i Damir Zrinšćak.

Galerije

PH kadeti U-15, Lovran 2. - 5.7.2024.

Datum objave: 03.07.2024.