Pripreme reprezentacija u Omišu i Rijeci

U Omišu i Rijeci se od 7. – 9. lipnja održavaju pripreme reprezentacija, na terenima u Omišu raffa seniora, a u riječkom BC Podvežica volo juniora i mlađih seniora.

Ante Tonći Jurjević, izbornik raffa seniorske reprezentacije na završnim pripremama u Omišu testirat će spremnost Ane Juginović, Luke Žure i Matea Jurčevića pred odlazak na raff EP za seniore koje će se održati od 19. – 23. lipnja 2024. godine u talijanskom Terniju.

U BC Podvežica održavaju se zajedničke pripreme volo reprezentacija U-18 i U-23 pred odlazak na jake međunarodne turnire u Francusku.
Izbornici Čedo Vukelić (U-18) i Tomislav Kolobarić na pripreme su pozvali:
U sastav U-18 – Adrian Šipek i Luka Tus (Sv.Jakov Jadranovo), Ivan Načinović i Ivan Šokić (Vargon), Ivano Rajačić Muža (Gornji Kraj Ladvić), Tian Baričević i Manuel Peršić (Vodnjan) i Tino Majcan (Pazin).
U sastav U-23 – Filip Matijašić (Istra Poreč), Žarko Jerčinović (Drivenik), Filip Klarić i Lovro Šipek (Sv.Jakov Jadranovo).

Datum objave: 07.06.2024.