Program za osposobljavanje trenera boćanja u Zagrebu

Hrvatska olimpijska akademija (HOA) započela je 25. veljače 2023. godine edukaciju u programima osposobljavanja za poslove – trenera boćanja, trenera kajaka, trenera sportskog penjanja te instruktora šaha.

U program osposobljavanja trenera boćanja upisano je 19 polaznika (bez ijedne polaznice), a ovo je treća skupina iz boćarskog sporta koja pohađa HOA-in edukacijski program. Nakon edukacije u Rijeci, druge skupine u Vinkovcima kojoj edukacija uskoro završava, ovo je nakon gotovo 14 godina ponovo jedna grupa polaznika za trenere boćanja u Zagrebu. U ime BS Grada Zagreba polaznike je pozdravio tajnik Saveza Davor Perica.
Ravnatelj Hrvatske olimpijske akademije Saša Ceraj zaželio je dobrodošlicu u program svim polaznicima. Zahvalio je na suradnji nacionalnim sportskim savezima te njihovim predstavnicima na dolasku na početak edukacijskog programa.
(foto: HOA, hoo.hr)

Datum objave: 02.03.2023.