Lausanne : održana skupština C.M.S.B (Confederation Mondiale Sport Boules)

U Lausanni je u svjetskoj kući sporta (MSI – Home international sport) održana skupština C.M.S.B (Confederation Mondiale Sport Boules) organizacije koja ujedinuje tri federacije F.I.B (“volo boćanje”), C.B.I (rafa) i F.I.J.P (petanqua). Skupština broji 9 članova (3 iz svake federacije). U radu skupštine sudjelovao je i dopredsjednik HBS-a kojem je ukazana velika čast da pored […]

U Lausanni je u svjetskoj kući sporta (MSI – Home international sport) održana skupština C.M.S.B (Confederation Mondiale Sport Boules) organizacije koja ujedinuje tri federacije F.I.B (“volo boćanje”), C.B.I (rafa) i F.I.J.P (petanqua). Skupština broji 9 članova (3 iz svake federacije). U radu skupštine sudjelovao je i dopredsjednik HBS-a kojem je ukazana velika čast da pored predsjednika F.I.B Frederica Ruiza (FRA) i dopredsjednika FEB Roberta Favrea (ITA) predstavlja F.I.B u skupštini C.M.S.B. U radu skupštine sudjelovali su i predstavnici sportskih udruženja grada Lausanne, dopredsjednik International World games association, predstavnici Olympic Channela, Lunacom agencije i udruženja GAISF. Na skupštini se pored izvještajnog dijela o aktivnostima CMSB u protekle 3 godine donijelo niz odluka s ciljem promocije, razvoja boćanja kao i ostvarenja ciljeva koji se odnose na uvrštenje boćanja na Olimpijske igre u Parizu 2024, Olimpijske igre mladih u Dakru 2022, Svjetskih igra i Mediteranskih igra.

Galerije

Lausanne , skupština C.M.S.B