2. Zimski trofej – Winter Trophy

Hrvatska mješovita reprezentacija nastupila je na 2. izdanju jakog međunarodnog turnira Zimski trofej (Winter Trophy) u francuskom Fontaineu, od 13. – 14. siječnja 2024.godine.

Na turniru je sudjelovalo 16 muških i 8 ženskih parova, po 6 boćarica i boćara u brzinskom izbijanju iz Francuske, Italije, Slovenije, Monaka, Turske i Hrvatske

Hrvatska reprezentacija s vrlo jakog međunarodnog turnira u Francuskoj vraća se s jednim polufinalom u brzinskom izbijanju i dva poraza u razigravanju u skupinama za prolaz. Međunarodni turnir koji je po kvaliteti u pojedinim aspektima sigurno u rangu europskih i svjetskih prvenstva poslužio je izborniku Vjekoslavu Matetiću da vidi u kakvoj su formi naše reprezentativke i reprezentativci na početku natjecateljske sezone. Za reprezentaciju su nastupili  Nives Jelovica, Ria Vojković, Nikol Belasić, Karlo Šaban, Marko Beaković i Vedran Glavić. U sastavu delegacije bio je i Dino Blečić, međunarodni sudac.

Galerije

2.Zimski trofej - Fontaine, Francuska, 13. - 14.1.2024.

Datum objave: 15.01.2024.