III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 6 5 1 0 79 53 26 16
2 Hajduk Rašica 6 4 1 1 75 57 18 13
3 Postranje 6 4 1 1 74 58 16 13
4 Ploče 6 3 0 3 69 63 6 9
5 Slivno 6 3 0 3 66 66 0 9
6 Donji Brgat 6 3 0 3 60 72 -12 9
7 Rijeka Mandaljena 6 2 1 3 74 58 16 7
8 Komolac-Ombla 6 2 0 4 62 70 -8 6
9 Torcida Osojnik 6 2 0 4 53 79 -26 6
10 Omladinac 6 0 0 6 48 84 -36 0

Rezultati:

6. kolo - 15.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Komolac Komolac-Ombla - Omladinac 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 13:9
Metković Slivno - Rijeka Mandaljena 12:10
Srebreno Postranje - Torcida Osojnik 13:9
Dubrovnik Hajduk Rašica - Donji Brgat 16:6
5. kolo - 08.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Donji Brgat - Komolac-Ombla 13:9
Ploče Ploče - Hajduk Rašica 8:14
Srebreno Postranje - Slivno 14:8
Osojnik Torcida Osojnik - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 5:17
Vodovađa Omladinac - Rijeka Mandaljena 8:14
4. kolo - 01.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Rijeka Mandaljena - Donji Brgat 10:12
Metković Slivno - Omladinac 15:7
Komolac Komolac-Ombla - Ploče 13:9
Dubrovnik Hajduk Rašica - Torcida Osojnik 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Postranje 12:10
3. kolo - 24.09.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Osojnik Torcida Osojnik - Komolac-Ombla 12:10
Donji Brgat Donji Brgat - Omladinac 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slivno 12:10
Srebreno Postranje - Hajduk Rašica 14:8
Ploče Ploče - Rijeka Mandaljena 14:8
2. kolo - 17.09.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Dubrovnik Hajduk Rašica - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 11:11
Vodovađa Omladinac - Ploče 7:15
Komolac Komolac-Ombla - Postranje 10:12
Srebreno Rijeka Mandaljena - Torcida Osojnik 21:1
Metković Slivno - Donji Brgat 13:9
1. kolo - 10.09.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Dubrovnik Hajduk Rašica - Slivno 14:8
Srebreno Postranje - Rijeka Mandaljena 11:11
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Komolac-Ombla 14:8
Ploče Ploče - Donji Brgat 14:8
Osojnik Torcida Osojnik - Omladinac 16:6