III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Hajduk Rašica 9 7 2 0 117 81 36 23
2 Župa dubrovačka 9 7 0 2 132 66 66 21
3 Ploče Ploče 9 5 1 3 102 96 6 16
4 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 9 5 0 4 102 96 6 15
5 Rijeka Mandaljena 9 4 1 4 113 85 28 13
6 Postranje 9 3 2 4 91 107 -16 11
7 Slivno 9 3 0 6 90 108 -18 9
8 Donji Brgat 9 2 2 5 90 108 -18 8
9 Omladinac 9 2 2 5 90 108 -18 8
10 Prud 9 2 0 7 63 135 -72 6

Rezultati:

9. kolo - 23.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Donji Brgat - Hajduk Rašica 11:11
SREBRENO Župa dubrovačka - Ploče Ploče 12:10
VODOVAĐA Omladinac - Postranje 11:11
GROMAČA HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Rijeka Mandaljena 12:10
METKOVIĆ Prud - Slivno 4:18
8. kolo - 09.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Slivno - Omladinac 12:10
Srebreno Postranje - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:9
Srebreno Rijeka Mandaljena - Župa dubrovačka 10:12
Ploče Ploče Ploče - Donji Brgat 14:8
Dubrovnik Hajduk Rašica - Prud 16:6
7. kolo - 23.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Dubrovnik Hajduk Rašica - Slivno 16:6
Metković Prud - Ploče Ploče 8:14
Donji Brgat Donji Brgat - Rijeka Mandaljena 12:10
Srebreno Župa dubrovačka - Postranje 20:2
Dubrovnik HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Omladinac 14:8
6. kolo - 16.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče Ploče - Hajduk Rašica 11:11
Srebreno Rijeka Mandaljena - Prud 17:5
Srebreno Postranje - Donji Brgat 13:9
Vodovođa Omladinac - Župa dubrovačka 2:20
Metković Slivno - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 10:12
5. kolo - 13.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Župa dubrovačka - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 14:8
Srebreno Donji Brgat - Omladinac 11:11
Metković Prud - Postranje 12:10
Dubrovnik Hajduk Rašica - Rijeka Mandaljena 12:10
Ploče Ploče Ploče - Slivno 12:10
4. kolo - 02.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Rijeka Mandaljena - Ploče Ploče 17:5
Srebreno Postranje - Hajduk Rašica 10:12
Vodovođa Omladinac - Prud 16:6
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Donji Brgat 13:9
Metković Slivno - Župa dubrovačka 12:10
3. kolo - 25.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Donji Brgat - Župa dubrovačka 7:15
Metković Prud - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 8:14
Dubrovnik Hajduk Rašica - Omladinac 14:8
Ploče Ploče Ploče - Postranje 16:6
Srebreno Rijeka Mandaljena - Slivno 16:6
2. kolo - 18.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Postranje - Rijeka Mandaljena 11:11
Vodovođa Omladinac - Ploče Ploče 14:8
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Hajduk Rašica 10:12
Srebreno Župa dubrovačka - Prud 20:2
Metković Slivno - Donji Brgat 9:13
1. kolo - 28.08.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Postranje - Slivno 15:7
Srebreno Rijeka Mandaljena - Omladinac 12:10
Ploče Ploče Ploče - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 12:10
Dubrovnik Hajduk Rašica - Župa dubrovačka 13:9
Metković Prud - Donji Brgat 12:10