Preliminarna rang-lista prijavljenih kandidata za upis u sportske razrede

Prijava učenika koji se upisuju u razredne odjele za športaše (vrijedi za ljetni i jesenski upisni rok) u školskoj godini 2020./2021.

Nakon što je Središnji državni ured 9. lipnja dostavio nerangiranu listu učenika koji su se prijavili za upis u razredna odjeljenja za športaše Hrvatskom boćarskom savezu, izrađena je preliminarna rang-lista prijavljenih kandidata prema kriterijima športske uspješnosti do 18. lipnja 2020.

Ured HBS-a objavljuje na mrežnoj stranici Saveza popunjen Obrazac kriterija športske uspješnosti i preliminarnu rang-listu kandidata , kandidati se pozivaju da upozore na moguće pogreške prije objavljivanja konačne rang-liste 26. lipnja 2020.

Obrazac za kriterije sportske uspješnosti

Kandidati svoje prigovore upućuju Uredu HBS-a koji će po potrebi ispraviti rang-listu do 25. lipnja 2020.

Učenik Sport Klub Mjesto kluba Rang Temelj rangiranja kandidata bod
Blajić, Daniel boćanje BK Pržina Turjaci 5. 7) 3. mj na tablici HJBL 2
Kruljac, Antonio boćanje BK Sv. Rok Klana Klana registriran, ne igra
Maljac Fućak, Kori boćanje BK Vargon Rijeka 4. 5) 2.mj na tablici HJBL 4