Prvi natječaj za subvencioniranje školarina vrhunskim sportašima

Zagreb, 6. srpnja 2017. – Središnji državni ured za šport (Sduš) raspisao je Natječaj za dodjelu subvencija školarine vrhunskim sportašima na visokim učilištima u akademskoj godini 2017./2018.

Subvencionirat će se školarine redovitih i izvanrednih studenata sportaša na javnim visokim učilištima u Republici Hrvatskoj u svim zvanjima onima koji su osvojili medalju na olimpijskim igrama, paraolimpijskim igrama i olimpijskim igrama gluhih.

Natječaj će se provesti od 6. srpnja do 26. rujna 2017. godine. O natječaju i njegovim uvjetima HOO je obavijestio nacionalne sportske saveze, Komisiju sportaša, sportaše korisnike razvojnih programa i koordinatore u projektu HOO-a “Sportaši i obrazovanje”. Uvjeti i obrasci prijave objavljeni su na adresi Središnjeg državnog ureda za sport  a za kontakt mail: [email protected] .

Datum objave: 12.07.2017.