PH za seniorke – pojedinačno klasično i brzinsko izbijanje

Državno prvenstvo za žene u disciplinama pojedinačno klasično i brzinsko izbijanje održano je u dvoranama na Podvežici i na Hrastenicama 25. i 26.studenog.

U disciplini pojedinačno klasično prvakinja Hrvatske je Nives Jelovica iz BK Labina (ž), srebrnu medalju osvojila je Ria Vojković iz BK Komiža, a treće i četvrto mjesto dijele igračice BK Čavle ŠB Tea Čančarević i Virginia Bajrić.

U disciplini brzinsko izbijanje prvakinja Hrvatske je Carrolina Bajrić NK Čavle ŠB, srebrna je Ria Vojković, brončana Rozmarija Karuza obje igračice BK Komiža, četvrto mjesto pripalo je Virginii Bajrić, a peto Dori Fućak – igračice BK Čavle ŠB.

Na natjecanju je sudjelovalo 15 igračica iz tri županijska saveza.

Medalje najboljim igračicama u oba dana natjecanja u ime Hrvatskog boćarskog saveza podijelio je Serđo Samblić, član IO-a i predsjednik BS Primorsko-goranske županije.

Prvenstvo su sudili Nenad Juričić, Dragan Vlaše, a za brzinsko izbijanje je stigao Nenad Matejčić. Prvenstvo je proteklo u fer i korektnoj igri bez prigovora.

Galerije

PH seniorke 2017