Nove stranice Hrvatskog boćarskog saveza

Dragi boćari i boćarice, ljubitelji boćarskog sporta, dobro došli na nove stranice Hrvatskog boćarskog saveza! Službene internetske stranice Saveza predstavljaju dio projekta izrade nove baze podataka koja će  svojim sadržajem vjerujemo pridonijeti većoj povezanosti županijskih saveza, ali i povećati informiranost javnosti o boćanju i transparentnost rada Saveza. Zahvaljujemo vam na razumijevanju što tijekom izrade aplikacije […]

Dragi boćari i boćarice, ljubitelji boćarskog sporta,
dobro došli na nove stranice Hrvatskog boćarskog saveza!

Službene internetske stranice Saveza predstavljaju dio projekta izrade nove baze podataka koja će  svojim sadržajem vjerujemo pridonijeti većoj povezanosti županijskih saveza, ali i povećati informiranost javnosti o boćanju i transparentnost rada Saveza. Zahvaljujemo vam na razumijevanju što tijekom izrade aplikacije niste mogli pristupiti ovoj stranici, te podsjećamo da će u testnoj fazi biti povremenih zastoja koje ćemo pokušati što žurnije ukloniti.

Hrvatski boćarski savez

Datum objave: 02.09.2016.