III. HBL Istra – Primorje

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Mario Gennari 9 8 0 1 127 71 56 24
2 Umag 9 6 1 2 115 83 32 19
3 Labin 9 5 2 2 111 87 24 17
4 Trstena Njivice 9 5 1 3 109 89 20 16
5 Kukuljanovo 9 5 0 4 111 87 24 15
6 Lučki radnik 9 4 1 4 102 96 6 13
7 Ladići 9 4 0 5 104 94 10 12
8 Brajda 9 3 0 6 89 109 -20 9
9 Divšići Kompanija Tešić 9 2 1 6 86 112 -26 7
10 Opatija 9 0 0 9 36 162 -126 0

Rezultati:

9. kolo - 23.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Divšići Kompanija Tešić 18:4
Rijeka Mario Gennari - Kukuljanovo 14:8
Rijeka Brajda - Ladići 13:9
Umag Umag - Lučki radnik 16:6
Opatija Opatija - Trstena Njivice 6:16
8. kolo - 09.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Opatija 20:2
Kukuljanovo Kukuljanovo - Labin 15:7
Njivice Trstena Njivice - Umag 18:4
Ladići Ladići - Mario Gennari 8:14
Rijeka Lučki radnik - Brajda 14:8
7. kolo - 16.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Divšići Kompanija Tešić 16:6
Labin Labin - Ladići 12:10
Rijeka Mario Gennari - Lučki radnik 18:4
Rijeka Brajda - Trstena Njivice 16:6
Umag Umag - Opatija 20:2
6. kolo - 09.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Umag 11:11
Opatija Opatija - Brajda 8:14
Njivice Trstena Njivice - Mario Gennari 8:14
Rijeka Lučki radnik - Labin 11:11
Ladići Ladići - Kukuljanovo 7:15
5. kolo - 02.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladići Ladići - Divšići Kompanija Tešić 15:7
Rijeka Mario Gennari - Opatija 19:3
Rijeka Brajda - Umag 6:16
Labin Labin - Trstena Njivice 11:11
Kukuljanovo Kukuljanovo - Lučki radnik 9:13
4. kolo - 25.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Brajda 15:7
Umag Umag - Mario Gennari 10:12
Opatija Opatija - Labin 4:18
Njivice Trstena Njivice - Kukuljanovo 18:4
Rijeka Lučki radnik - Ladići 10:12
3. kolo - 15.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladići Ladići - Trstena Njivice 18:4
Rijeka Lučki radnik - Divšići Kompanija Tešić 12:10
Kukuljanovo Kukuljanovo - Opatija 18:4
Labin Labin - Umag 8:14
Rijeka Mario Gennari - Brajda 13:9
2. kolo - 11.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Mario Gennari 7:15
Rijeka Brajda - Labin 10:12
Umag Umag - Kukuljanovo 12:10
Opatija Opatija - Ladići 7:15
Njivice Trstena Njivice - Lučki radnik 12:10
1. kolo - 04.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Mario Gennari 14:8
Kukuljanovo Kukuljanovo - Brajda 16:6
Ladići Ladići - Umag 10:12
Rijeka Lučki radnik - Opatija 22:0
Njivice Trstena Njivice - Divšići Kompanija Tešić 16:6