III. HBL Istra – Primorje

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Mario Gennari 18 13 2 3 238 158 80 41
2 Kukuljanovo 18 12 1 5 241 155 86 37
3 Umag 18 12 1 5 223 173 50 37
4 Lučki radnik 18 10 1 7 224 172 52 31
5 Ladići 18 9 0 9 212 184 28 27
6 Labin 18 8 3 7 199 197 2 27
7 Trstena Njivice 18 8 2 8 203 193 10 26
8 Divšići Kompanija Tešić 18 6 3 9 191 205 -14 21
9 Brajda 18 5 1 12 183 213 -30 16
10 Opatija 18 0 0 18 66 330 -264 -4

Rezultati:

18. kolo - 25.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Mario Gennari 14:8
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Labin 11:11
Rijeka Lučki radnik - Umag 17:5
Ladići Ladići - Brajda 13:9
Njivice Trstena Njivice - Opatija 14:8
17. kolo - 18.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Opatija Opatija - Divšići Kompanija Tešić 7:15
Rijeka Brajda - Lučki radnik 10:12
Rijeka Mario Gennari - Ladići 7:15
Labin Labin - Kukuljanovo 6:16
Umag Umag - Trstena Njivice 14:8
16. kolo - 11.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Kukuljanovo 11:11
Ladići Ladići - Labin 16:6
Rijeka Lučki radnik - Mario Gennari 10:12
Njivice Trstena Njivice - Brajda 15:7
Opatija Opatija - Umag 1:21
15. kolo - 04.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Ladići 12:10
Rijeka Brajda - Opatija 18:4
Umag Umag - Divšići Kompanija Tešić 14:8
Rijeka Mario Gennari - Trstena Njivice 11:11
Labin Labin - Lučki radnik 12:10
14. kolo - 28.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Lučki radnik - Kukuljanovo 15:7
Opatija Opatija - Mario Gennari 5:17
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Ladići 17:5
Umag Umag - Brajda 15:7
Njivice Trstena Njivice - Labin 15:7
13. kolo - 19.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Trstena Njivice 16:6
Rijeka Brajda - Divšići Kompanija Tešić 12:10
Labin Labin - Opatija 22:0
Rijeka Mario Gennari - Umag 13:9
Ladići Ladići - Lučki radnik 6:16
12. kolo - 12.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Opatija Opatija - Kukuljanovo 0:22
Umag Umag - Labin 14:8
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Lučki radnik 12:10
Rijeka Brajda - Mario Gennari 11:11
Njivice Trstena Njivice - Ladići 9:13
11. kolo - 07.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Mario Gennari - Divšići Kompanija Tešić 14:8
Labin Labin - Brajda 12:10
Kukuljanovo Kukuljanovo - Umag 20:2
Rijeka Lučki radnik - Trstena Njivice 15:7
Ladići Ladići - Opatija 22:0
10. kolo - 30.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Opatija Opatija - Lučki radnik 5:17
Rijeka Brajda - Kukuljanovo 10:12
Umag Umag - Ladići 14:8
Rijeka Mario Gennari - Labin 18:4
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Trstena Njivice 13:9
9. kolo - 23.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Divšići Kompanija Tešić 18:4
Rijeka Mario Gennari - Kukuljanovo 14:8
Rijeka Brajda - Ladići 13:9
Umag Umag - Lučki radnik 16:6
Opatija Opatija - Trstena Njivice 6:16
8. kolo - 09.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Opatija 20:2
Kukuljanovo Kukuljanovo - Labin 15:7
Njivice Trstena Njivice - Umag 18:4
Ladići Ladići - Mario Gennari 8:14
Rijeka Lučki radnik - Brajda 14:8
7. kolo - 16.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Divšići Kompanija Tešić 16:6
Labin Labin - Ladići 12:10
Rijeka Mario Gennari - Lučki radnik 18:4
Rijeka Brajda - Trstena Njivice 16:6
Umag Umag - Opatija 20:2
6. kolo - 09.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Umag 11:11
Opatija Opatija - Brajda 8:14
Njivice Trstena Njivice - Mario Gennari 8:14
Rijeka Lučki radnik - Labin 11:11
Ladići Ladići - Kukuljanovo 7:15
5. kolo - 02.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladići Ladići - Divšići Kompanija Tešić 15:7
Rijeka Mario Gennari - Opatija 19:3
Rijeka Brajda - Umag 6:16
Labin Labin - Trstena Njivice 11:11
Kukuljanovo Kukuljanovo - Lučki radnik 9:13
4. kolo - 25.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Brajda 15:7
Umag Umag - Mario Gennari 10:12
Opatija Opatija - Labin 4:18
Njivice Trstena Njivice - Kukuljanovo 18:4
Rijeka Lučki radnik - Ladići 10:12
3. kolo - 15.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladići Ladići - Trstena Njivice 18:4
Rijeka Lučki radnik - Divšići Kompanija Tešić 12:10
Kukuljanovo Kukuljanovo - Opatija 18:4
Labin Labin - Umag 8:14
Rijeka Mario Gennari - Brajda 13:9
2. kolo - 11.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Mario Gennari 7:15
Rijeka Brajda - Labin 10:12
Umag Umag - Kukuljanovo 12:10
Opatija Opatija - Ladići 7:15
Njivice Trstena Njivice - Lučki radnik 12:10
1. kolo - 04.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Mario Gennari 14:8
Kukuljanovo Kukuljanovo - Brajda 16:6
Ladići Ladići - Umag 10:12
Rijeka Lučki radnik - Opatija 22:0
Njivice Trstena Njivice - Divšići Kompanija Tešić 16:6