III. HBL Istra – Primorje

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Mario Gennari 7 6 0 1 99 55 44 18
2 Umag 7 5 1 1 95 59 36 16
3 Labin 7 4 2 1 86 68 18 14
4 Kukuljanovo 7 4 0 3 88 66 22 12
5 Ladići 7 4 0 3 87 67 20 12
6 Lučki radnik 7 3 1 3 82 72 10 10
7 Trstena Njivice 7 3 1 3 75 79 -4 10
8 Brajda 7 2 0 5 68 86 -18 6
9 Divšići Kompanija Tešić 7 1 1 5 62 92 -30 4
10 Opatija 7 0 0 7 28 126 -98 0

Rezultati:

7. kolo - 16.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Divšići Kompanija Tešić 16:6
Labin Labin - Ladići 12:10
Rijeka Mario Gennari - Lučki radnik 18:4
Rijeka Brajda - Trstena Njivice 16:6
Umag Umag - Opatija 20:2
6. kolo - 09.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Umag 11:11
Opatija Opatija - Brajda 8:14
Njivice Trstena Njivice - Mario Gennari 8:14
Rijeka Lučki radnik - Labin 11:11
Ladići Ladići - Kukuljanovo 7:15
5. kolo - 02.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladići Ladići - Divšići Kompanija Tešić 15:7
Rijeka Mario Gennari - Opatija 19:3
Rijeka Brajda - Umag 6:16
Labin Labin - Trstena Njivice 11:11
Kukuljanovo Kukuljanovo - Lučki radnik 9:13
4. kolo - 25.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Brajda 15:7
Umag Umag - Mario Gennari 10:12
Opatija Opatija - Labin 4:18
Njivice Trstena Njivice - Kukuljanovo 18:4
Rijeka Lučki radnik - Ladići 10:12
3. kolo - 15.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladići Ladići - Trstena Njivice 18:4
Rijeka Lučki radnik - Divšići Kompanija Tešić 12:10
Kukuljanovo Kukuljanovo - Opatija 18:4
Labin Labin - Umag 8:14
Rijeka Mario Gennari - Brajda 13:9
2. kolo - 11.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Divšići Divšići Kompanija Tešić - Mario Gennari 7:15
Rijeka Brajda - Labin 10:12
Umag Umag - Kukuljanovo 12:10
Opatija Opatija - Ladići 7:15
Njivice Trstena Njivice - Lučki radnik 12:10
1. kolo - 04.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Mario Gennari 14:8
Kukuljanovo Kukuljanovo - Brajda 16:6
Ladići Ladići - Umag 10:12
Rijeka Lučki radnik - Opatija 22:0
Njivice Trstena Njivice - Divšići Kompanija Tešić 16:6