II. HBL – sjever

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Sloga 7 5 0 2 98 56 42 15
2 Podhum 7 5 0 2 89 65 24 15
3 Sveti Jakov 7 5 0 2 88 66 22 15
4 Lovran 7 4 0 3 88 66 22 12
5 Sveti Luka 7 4 0 3 83 71 12 12
6 Sveti Rok Klana 7 4 0 3 79 75 4 12
7 Marčelji 7 3 0 4 72 82 -10 9
8 Istra Aluminij 7 2 1 4 67 87 -20 7
9 Zamet 7 1 1 5 58 96 -38 4
10 Dubrava 7 1 0 6 48 106 -58 3

Rezultati:

7. kolo - 15.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Marčelji 12:10
Zagreb Dubrava - Podhum 5:17
Lovran Lovran - Sveti Jakov 10:12
Hrastenica Sloga - Zamet 20:2
Marinići Sveti Rok Klana - Sveti Luka 12:10
6. kolo - 08.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Marčelji Marčelji - Lovran 9:13
Podhum Podhum - Sveti Rok Klana 15:7
Jadranovo Sveti Jakov - Sloga 6:16
Rijeka Zamet - Dubrava 15:7
Josipovac Sveti Luka - Istra Aluminij 18:4
5. kolo - 01.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Podhum 10:12
Lovran Lovran - Sveti Luka 18:4
Hrastenica Sloga - Marčelji 16:6
Jadranovo Sveti Jakov - Zamet 18:4
Marinići Sveti Rok Klana - Dubrava 16:6
4. kolo - 24.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Zamet - Sveti Rok Klana 10:12
Zagreb Dubrava - Istra Aluminij 12:10
Podhum Podhum - Lovran 14:8
Josipovac Sveti Luka - Sloga 12:10
Marčelji Marčelji - Sveti Jakov 12:10
3. kolo - 17.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Sveti Rok Klana 12:10
Lovran Lovran - Dubrava 16:6
Marinići Marčelji - Zamet 12:10
Čavle Sloga - Podhum 9:13
Jadranovo Sveti Jakov - Sveti Luka 12:10
2. kolo - 10.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zagreb Dubrava - Sloga 8:14
Podhum Podhum - Sveti Jakov 10:12
Josipovac Sveti Luka - Marčelji 13:9
KIana Sveti Rok Klana - Lovran 13:9
Rijeka Zamet - Istra Aluminij 11:11
1. kolo - 03.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Lovran Lovran - Istra Aluminij 14:8
Čavle Sloga - Sveti Rok Klana 13:9
Jadranovo Sveti Jakov - Dubrava 18:4
Josipovac Sveti Luka - Zamet 16:6
Marčelji Marčelji - Podhum 14:8