II. HBL – sjever

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Podhum 18 13 2 3 233 163 70 41
2 Sloga 18 11 1 6 223 173 50 34
3 Sveti Jakov 18 10 3 5 217 179 38 33
4 Sveti Luka 18 10 1 7 207 189 18 31
5 Lovran 18 9 2 7 220 176 44 29
6 Sveti Rok Klana 18 9 2 7 194 202 -8 29
7 Marčelji 17 7 1 9 183 191 -8 21
8 Istra Aluminij 18 6 2 10 207 189 18 20
9 Zamet 18 4 2 12 158 238 -80 14
10 Dubrava 17 2 0 15 116 258 -142 6

Rezultati:

18. kolo - 24.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Hrastenica Sloga - Istra Aluminij 14:8
Jadranovo Sveti Jakov - Sveti Rok Klana 16:6
Josipovac Sveti Luka - Podhum 14:8
Zamet Zamet - Lovran 12:10
17. kolo - 17.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Lovran Lovran - Sloga 16:6
Zagreb Dubrava - Sveti Luka 5:17
Podhum Podhum - Zamet 15:7
Klana Sveti Rok Klana - Marčelji 12:10
Ročko Polje Istra Aluminij - Sveti Jakov 10:12
16. kolo - 10.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Podhum Podhum - Dubrava 18:4
Jadranovo Sveti Jakov - Lovran 13:9
Josipovac Sveti Luka - Sveti Rok Klana 18:4
Rijeka Zamet - Sloga 8:14
Marčelji Marčelji - Istra Aluminij 15:7
15. kolo - 03.06.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Sveti Luka 22:0
Klana Sveti Rok Klana - Podhum 11:11
Čavle Sloga - Sveti Jakov 16:6
Lovran Lovran - Marčelji 14:8
Zagreb Dubrava - Zamet 15:7
14. kolo - 25.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Marčelji Marčelji - Sloga 14:8
Zamet Zamet - Sveti Jakov 13:9
Josipovac Sveti Luka - Lovran 12:10
Podhum Podhum - Istra Aluminij 12:10
Zageb Dubrava - Sveti Rok Klana 8:14
13. kolo - 20.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ika Lovran - Podhum 11:11
Čavle Sloga - Sveti Luka 8:14
Rijeka Sveti Jakov - Marčelji 14:8
Rijeka Sveti Rok Klana - Zamet 13:9
Kozari Istra Aluminij - Dubrava 18:4
12. kolo - 13.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Zamet - Marčelji 11:11
Podhum Podhum - Sloga 16:6
Josipovac Sveti Luka - Sveti Jakov 11:11
Zagreb Dubrava - Lovran 8:14
Marinići Sveti Rok Klana - Istra Aluminij 12:10
11. kolo - 04.05.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jadranovo Sveti Jakov - Podhum 10:12
Ročko Polje Istra Aluminij - Zamet 15:7
Hrastenica Sloga - Dubrava 18:4
Marčelji Marčelji - Sveti Luka 12:10
Lovran Lovran - Sveti Rok Klana 12:10
10. kolo - 15.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Dražice Podhum - Marčelji 14:8
Rijeka Zamet - Sveti Luka 16:6
Ročko Polje Istra Aluminij - Lovran 19:3
Zagreb Dubrava - Sveti Jakov 6:16
Klana Sveti Rok Klana - Sloga 10:12
9. kolo - 22.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Podhum Podhum - Sveti Luka 15:7
Lovran Lovran - Zamet 22:0
Ročko Polje Istra Aluminij - Sloga 10:12
Klana Sveti Rok Klana - Sveti Jakov 11:11
Zagreb Dubrava - Marčelji 7:15
8. kolo - 07.04.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Marčelji Marčelji - Sveti Rok Klana 10:12
Hrastenice Sloga - Lovran 11:11
Jadranovo Sveti Jakov - Istra Aluminij 11:11
Rijeka Zamet - Podhum 10:12
Josipovac Sveti Luka - Dubrava 15:7
7. kolo - 15.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Marčelji 12:10
Zagreb Dubrava - Podhum 5:17
Lovran Lovran - Sveti Jakov 10:12
Hrastenica Sloga - Zamet 20:2
Marinići Sveti Rok Klana - Sveti Luka 12:10
6. kolo - 08.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Marčelji Marčelji - Lovran 9:13
Podhum Podhum - Sveti Rok Klana 15:7
Jadranovo Sveti Jakov - Sloga 6:16
Rijeka Zamet - Dubrava 15:7
Josipovac Sveti Luka - Istra Aluminij 18:4
5. kolo - 01.10.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Podhum 10:12
Lovran Lovran - Sveti Luka 18:4
Hrastenica Sloga - Marčelji 16:6
Jadranovo Sveti Jakov - Zamet 18:4
Marinići Sveti Rok Klana - Dubrava 16:6
4. kolo - 24.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Zamet - Sveti Rok Klana 10:12
Zagreb Dubrava - Istra Aluminij 12:10
Podhum Podhum - Lovran 14:8
Josipovac Sveti Luka - Sloga 12:10
Marčelji Marčelji - Sveti Jakov 12:10
3. kolo - 17.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ročko Polje Istra Aluminij - Sveti Rok Klana 12:10
Lovran Lovran - Dubrava 16:6
Marinići Marčelji - Zamet 12:10
Čavle Sloga - Podhum 9:13
Jadranovo Sveti Jakov - Sveti Luka 12:10
2. kolo - 10.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zagreb Dubrava - Sloga 8:14
Podhum Podhum - Sveti Jakov 10:12
Josipovac Sveti Luka - Marčelji 13:9
KIana Sveti Rok Klana - Lovran 13:9
Rijeka Zamet - Istra Aluminij 11:11
1. kolo - 03.09.2016.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Lovran Lovran - Istra Aluminij 14:8
Čavle Sloga - Sveti Rok Klana 13:9
Jadranovo Sveti Jakov - Dubrava 18:4
Josipovac Sveti Luka - Zamet 16:6
Marčelji Marčelji - Podhum 14:8