3. međunarodni simpozij psihologije sporta

Obavještavamo vas da će u organizaciji Hrvatskog psihološkog društva, Hrvatske psihološke komore i Kineziološkog fakulteta, prof.dr.sc. Chris Harwood, sportski psiholog i uvaženi profesor Sveučilišta Loughborough (Velika Britanija), održati jednodnevnu edukaciju za psihologe pod naslovom: Integrating the 5Cs Approach into your Professional Consulting Services.

Edukacija će se održati na Kineziološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u subotu, 6.5.2017. od 9 do 17 sati.

Na simpoziju pod naslovom “BE BETTER WITH SPORT PSYCHOLOGY!” koji će se održati dan kasnije nastupit će veći broj stručnjaka iz područja psihologije sporta, među kojima i prof.dr.sc Chris Harwood, prof.dr.sc. Marc Lochbaum, prof.dr.sc. Erkut Konter, doc.dr.sc. Tanja Kajtna i mnogi drugi.
Simpozij će se održati na Kineziološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, u nedjelju, 7.5.2017. od 9 do 17 sati.

Sudjelovanje psihologa na edukaciji i simpoziju bodovat će se prema pravilniku Hrvatske psihološke komore.

U prilogu Vam šaljemo letak s finalnim informacijama o simpoziju i edukaciji i registracijski obrazac za simpozij i/ili edukaciju,te vas pozivamo da se priključite i ovaj mail i priloge proslijedite svim potencijalnim zainteresiranima.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati  ured Hrvatskog boćarskog saveza.

U ime organizacijskog odbora, srdačno Vas pozdravljam!

Dr. sc. Renata Barić, izv. prof, predsjednica

letak:

Obavijest – edukacija i 3. međunarodni simpozij psihologije sporta – WEB – Email

Datum objave: 21.03.2017.